Autor Wątek: Przywitalnia  (Przeczytany 686503 razy)

AndyEn

  • Gość
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #85 dnia: 25 Październik, 2014, 04:30:35 »
Dzięki… owszem, mam czasem tendencję do nadmiernego rozpisywania się ale bez przesady z tym poetą, jeśli zanudzam to zazwyczaj prozą, choć może się trafić jakiś przypadkowy rym  ;)
Co do Hanki i moich wątpliwości gdy brałem ją w posiadanie to oprócz skutecznego przekonania mnie o tym, że jej mocno dojrzały wiek wcale nie musi być przeszkodą, sprawiła też, że sprzeniewierzyłem się swojej żelaznej zasadzie, iż nigdy nie będę miał samochodu z automatem… w dodatku z wajchą przy kierownicy i w kolorze, który w oryginalnej książce serwisowej Hanki określony jest po francusku (Hanka pochodzi z Belgii) jako „jaune sparkle”… w wolnym tłumaczeniu „żółty blask” tudzież „żółta iskierka” haha  :D, zdawałoby się więc, że Hania nie jest do końca w moim typie, a jednak… cóż, chyba się starzeję... Jedyną niedogodnością spowodowaną silnym przyzwyczajeniem do skrzyń manualnych była chwilowa, dwu może trzydniowa dolegliwość w postaci „zespołu niespokojnej lewej nogi” ale Hanka wyleczyła mnie z niej szybko i skutecznie posuwając się raz do bardzo drastycznej terapii i waląc mnie kierownicą w czoło gdy moja lewa noga znów odruchowo i bezmyślnie wdepnęła w hamulec przy odrobinkę za dużej prędkości… pomogło, silne przyzwyczajenie jak ręką odjął a ja doszedłem do wniosku, że z wajchą przy kierownicy i martwą nogą na podnóżku też można jeździć… i mieć z tej jazdy frajdę.
W sierpniu postanowiłem postawić Hanię na strzeżonym parkingu na jakiś tydzień, gdzie urządziłem sobie „warsztat” i trochę przy niej pogrzebać bo kilka spraw do zrobienia nie cierpiało już zwłoki… jak już grzebać zacząłem to tak mnie to wciągnęło, że z tygodnia zrobiło się ponad półtora miesiąca.
Przy najbliższej okazji oczywiście podzielę się jakimś nudnym opisem tego co udało mi się zrobić… prozą Rosiniak, prozą :)

Offline Rosiniak

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 1879
  • Reputacja użytkownika forum +10/-2
  • Everybody lies...
    • metryka
  • Marka: HONDA CR-V 1 gen.
  • Garaż: Pisz
  • Silnik: B20V
  • Rok prod.: 1999
  • poj. cm3: 1987
  • Moc KM: 200
  • Paliwo: Pb+LPG
  • Skrzynia biegów: manualna
  • Rodzaj napędu: AWD
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #84 dnia: 25 Październik, 2014, 01:00:01 »
Na przywitanie nigdy za późno co, po kilku dniach od rejestracji niniejszym czynię...
Jako, że na początku roku, trochę przypadkiem i okazyjnie ale początkowo bez wielkiego entuzjazmu i przekonania, stałem się właścicielem niejakiej Hanny C., dość leciwej (co mnie trochę początkowo zniechęcało) ale, jak się okazało, nieźle się trzymającej, wciąż żwawej i jak się szybko przekonałem całkiem... zgrabnej, i jako, że z tegoż powodu, nieoczekiwanie dla mnie zapałałem do niej niekłamaną sympatią to myślę, że to forum, "w razie gdyby coś...", będzie miejscem odpowiednim, zwłaszcza, że dwa inne fora pod znakiem „H”, na których szukałem kilka razy informacji są jak „the walking dead”... 
Póki co, poradziłem sobie jakoś z kilkoma dylematami i choć jest jeszcze kilka spraw do ogarnięcia przy Hance to po poświęceniu jej w ostatnich dwóch miesiącach sporo mojego czasu na wymiany, regulacje i naprawy, Hanka jakby drugi, głęboki oddech złapała... chyba jest zadowolona, czego i Waszym Haniom życzę.
Pozdrawiam
fajnie, że zawitał do nas poeta z prawdziwego zdarzenia 8) Witamy! :)

Offline miras

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 3070
  • Reputacja użytkownika forum +16/-4
    • metryka
  • Marka: Mam inne auto
  • Garaż: Stanisławice
  • Rok prod.: 2002
  • poj. cm3: 2400
  • Moc KM: 170+
  • Paliwo: Pb
  • Skrzynia biegów: automat
  • Rodzaj napędu: przedni
  • Marka*: Volvo S 60 2.4 AT
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #83 dnia: 24 Październik, 2014, 18:22:15 »
To i ja witam Wszystkich jeszcze nie witanych.  Udzielajcie się i przedstawiajcie Swoje (KO)Hanki ;)

Offline Querk

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 2359
  • Reputacja użytkownika forum +2/-0
    • metryka
  • Marka: HONDA CR-V 2 gen.
  • Garaż: Żory
  • Silnik: jest
  • Rok prod.: 2006
  • poj. cm3: 2204
  • Moc KM: 140
  • Paliwo: ON
  • Skrzynia biegów: manualna
  • Rodzaj napędu: AWD
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #82 dnia: 24 Październik, 2014, 18:00:51 »
Witamy serdecznie. Miło, że zdecydowałeś się odezwać, bo nam takich "martwych dusz" nie potrzeba.

(...) dwa inne fora pod znakiem „H”, na których szukałem kilka razy informacji są jak „the walking dead”... 
Póki co, poradziłem sobie jakoś z kilkoma dylematami i choć jest jeszcze kilka spraw do ogarnięcia przy Hance (...)

Tak jak piszesz. Pozostałe fora o CR-V są, bo są. A u nas jesteśmy, działamy i ciągle coś się dzieje. W związku z tym, że jak piszesz coś już przy Hance grzebałeś to może podzieliłbyś się zdobytą w ten sposób wiedzą? Chętnie poczytamy co trapiło Twoje autko i też dowiemy się conieco...
Zapraszamy do aktywności. Witamy
https://www.motostat.pl/vehicle-stats/84677

admin

  • Gość
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #81 dnia: 24 Październik, 2014, 13:20:10 »
Na przywitanie nigdy za późno co, po kilku dniach od rejestracji niniejszym czynię...
Jako, że na początku roku, trochę przypadkiem i okazyjnie ale początkowo bez wielkiego entuzjazmu i przekonania, stałem się właścicielem niejakiej Hanny C., dość leciwej (co mnie trochę początkowo zniechęcało) ale, jak się okazało, nieźle się trzymającej, wciąż żwawej i jak się szybko przekonałem całkiem... zgrabnej, i jako, że z tegoż powodu, nieoczekiwanie dla mnie zapałałem do niej niekłamaną sympatią to myślę, że to forum, "w razie gdyby coś...", będzie miejscem odpowiednim, zwłaszcza, że dwa inne fora pod znakiem „H”, na których szukałem kilka razy informacji są jak „the walking dead”... 
Póki co, poradziłem sobie jakoś z kilkoma dylematami i choć jest jeszcze kilka spraw do ogarnięcia przy Hance to po poświęceniu jej w ostatnich dwóch miesiącach sporo mojego czasu na wymiany, regulacje i naprawy, Hanka jakby drugi, głęboki oddech złapała... chyba jest zadowolona, czego i Waszym Haniom życzę.
Pozdrawiam
No to tylko pogratulować takiego zauroczenia :) - witamy

AndyEn

  • Gość
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #80 dnia: 24 Październik, 2014, 13:09:56 »
Na przywitanie nigdy za późno co, po kilku dniach od rejestracji niniejszym czynię...
Jako, że na początku roku, trochę przypadkiem i okazyjnie ale początkowo bez wielkiego entuzjazmu i przekonania, stałem się właścicielem niejakiej Hanny C., dość leciwej (co mnie trochę początkowo zniechęcało) ale, jak się okazało, nieźle się trzymającej, wciąż żwawej i jak się szybko przekonałem całkiem... zgrabnej, i jako, że z tegoż powodu, nieoczekiwanie dla mnie zapałałem do niej niekłamaną sympatią to myślę, że to forum, "w razie gdyby coś...", będzie miejscem odpowiednim, zwłaszcza, że dwa inne fora pod znakiem „H”, na których szukałem kilka razy informacji są jak „the walking dead”... 
Póki co, poradziłem sobie jakoś z kilkoma dylematami i choć jest jeszcze kilka spraw do ogarnięcia przy Hance to po poświęceniu jej w ostatnich dwóch miesiącach sporo mojego czasu na wymiany, regulacje i naprawy, Hanka jakby drugi, głęboki oddech złapała... chyba jest zadowolona, czego i Waszym Haniom życzę.
Pozdrawiam

Offline Majka

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 507
  • Reputacja użytkownika forum +2/-1
  • Somewhere around nothing..
    • metryka auta
  • Marka: HONDA CR-V 1 gen.
  • Garaż: Kraków
  • Paliwo: Pb
  • Skrzynia biegów: manualna
  • Rodzaj napędu: AWD
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #79 dnia: 23 Październik, 2014, 09:06:05 »
Witamy serdecznie :)
Czym Forum bogate, tym rade.. ;) czy jakoś tak ;D
You can achieve anything. Just remember, no I in team... .. .
>>www.gtn-geodezja.pl << geodezja Kraków

Offline Querk

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 2359
  • Reputacja użytkownika forum +2/-0
    • metryka
  • Marka: HONDA CR-V 2 gen.
  • Garaż: Żory
  • Silnik: jest
  • Rok prod.: 2006
  • poj. cm3: 2204
  • Moc KM: 140
  • Paliwo: ON
  • Skrzynia biegów: manualna
  • Rodzaj napędu: AWD
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #78 dnia: 22 Październik, 2014, 15:21:58 »
Rok temu jeszcze nas nie było, a teraz już jesteśmy :) Witamy i zachęcamy do aktywności.
https://www.motostat.pl/vehicle-stats/84677

admin

  • Gość
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #77 dnia: 22 Październik, 2014, 14:51:31 »
Witam wszystkich od roku jestem posiadaczem CR-V IV i dopiero tu trafiłem (lepiej późno niż wcale) :) Pozdrawiam
Witamy

RoXIcon

  • Gość
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #76 dnia: 22 Październik, 2014, 13:26:21 »
Witam wszystkich od roku jestem posiadaczem CR-V IV i dopiero tu trafiłem (lepiej późno niż wcale) :) Pozdrawiam

Offline miras

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 3070
  • Reputacja użytkownika forum +16/-4
    • metryka
  • Marka: Mam inne auto
  • Garaż: Stanisławice
  • Rok prod.: 2002
  • poj. cm3: 2400
  • Moc KM: 170+
  • Paliwo: Pb
  • Skrzynia biegów: automat
  • Rodzaj napędu: przedni
  • Marka*: Volvo S 60 2.4 AT
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #75 dnia: 13 Październik, 2014, 19:44:55 »
Dziś poznany, zaproszony i już jest na forum ;D Bo Mirki to fajne chłopaki ;)

Offline Rosiniak

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 1879
  • Reputacja użytkownika forum +10/-2
  • Everybody lies...
    • metryka
  • Marka: HONDA CR-V 1 gen.
  • Garaż: Pisz
  • Silnik: B20V
  • Rok prod.: 1999
  • poj. cm3: 1987
  • Moc KM: 200
  • Paliwo: Pb+LPG
  • Skrzynia biegów: manualna
  • Rodzaj napędu: AWD
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #74 dnia: 13 Październik, 2014, 19:00:16 »
łooo Mirków Ci u nas sporo :D
Witamy witamy :)

Offline miras

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 3070
  • Reputacja użytkownika forum +16/-4
    • metryka
  • Marka: Mam inne auto
  • Garaż: Stanisławice
  • Rok prod.: 2002
  • poj. cm3: 2400
  • Moc KM: 170+
  • Paliwo: Pb
  • Skrzynia biegów: automat
  • Rodzaj napędu: przedni
  • Marka*: Volvo S 60 2.4 AT
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #73 dnia: 13 Październik, 2014, 17:40:54 »
Siema  Mirku  ;D

admin

  • Gość
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #72 dnia: 13 Październik, 2014, 12:30:09 »
Witam wszystkich serdecznie jako nowy na forum MIREK39
Witamy ;)

MIREK39

  • Gość
Odp: Przywitalnia
« Odpowiedź #71 dnia: 13 Październik, 2014, 12:25:02 »
Witam wszystkich serdecznie jako nowy na forum MIREK39